Gdzie pożyczyć pieniądze za darmo? Sprawdź Wandoo – darmowa pożyczka do 2500zł na 30 dni

Szybka i darmowa pożyczka w 15 minut na twoim koncie? Jest to możliwe dzięki Wandoo. Wandoo oferuje błyskawiczne pożyczki pozabankowe, które udzielane są całkowicie przez internet. Pożyczysz pieniądze bez wychodzenia z domu na dowolny cel. Jeżeli masz pilny wyjazd, musisz opłacić rachunek, a twoje wynagrodzenie wpłynie na konto dopiero za kilkanaście dni, wtedy z pomocą przychodzi właśnie pożyczka chwilówka.

Jaką kwotę mogę pożyczyć?

Wandoo za pierwszym razem możesz liczyć na pożyczkę do 2500zł (jednak to maksymalny limit pierwszej pożyczki i może on być mniejszy po zbadaniu zdolności finansowej pożyczkobiorcy), kwotę limitu pożyczki poznasz po zalogowaniu się na swoje konto. Pierwsza pożyczka do 2500zł na okres do 30 dni jest za darmo, oznacza to, że spłacasz tylko kapitał, bez odsetek i prowizji. Dla stałych klientów firma przygotowała pożyczki nawet do 15 000zł. Klienci, którzy spłacają terminowo swoje zobowiązania mogą liczyć na rabaty przy kolejnych pożyczkach – im więcej razy pożyczasz i terminowo spłacasz tym na większy rabat przy kolejnej pożyczce możesz liczyć.

Z oferty Wandoo może skorzystać każda osoba, która ukończyła 20 lat (maksymalnie 70 lat) oraz posiada rachunek w polskim banku oraz telefon komórkowy. Po wybraniu kwoty pożyczki, jaka nas interesuje oraz terminu spłaty należy wypełnić prosty formularz pożyczkowy, gdzie należy podać swoje dane z polskiego dowodu osobistego oraz informacje o naszych finansach (źródło dochodów, koszty utrzymania). Następnie dokonać weryfikacji rachunku bankowego poprzez przelew z naszego konta na kwotę 1 grosza lub skorzystać z automatycznej weryfikacji przy pomocy systemu Instantor. Po weryfikacji otrzymasz natychmiastowo decyzję pożyczkową. Pamiętaj, aby nie posiadać zadłużenia w KRD, ERIF lub InfoMonitor, gdyż wtedy otrzymasz negatywną decyzję.

Źródło informacji: https://creditnow.pl/chwilowki/wandoo/